
| Fiyat | : | 5.029,00 EUR + KDV |
| İndirimli Fiyat (%20) | : | 4.023,20 EUR + KDV Kazancınız 1.005,80 EUR |
| KDV Dahil | : | 248.247,53 TL |
| Üretim Kapasitesi (kg /24 saat) | 84/65 N kg |
| Saklama Haznesi Kapasitesi | 26 kg |
| Ölçüler (mm) | 640*600*800 |
| Elektrik Bağlantısı | 1/220-240 V/50 Hz |
| Elektrik Tüketimi | 0,30 kW |
| Soğutucu | R134A |
| Ağırlık | 65 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | FM80EE |
| Marka | HOSHIZAKI |
| Stok Durumu | Tükendi |
| Garanti (Yıl) | 1 |
| FAYDALI LİNKLER | KURUMSAL | DESTEK | BİZE ULAŞIN |
| Gastronomi Dergisi | Hakkımızda | Sıkça Sorulan Sorular | İletişim |
| Hi-Tech | Neden Chefsepeti ? | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Referanslarımız |
| Hostechbytusid | Kampanyalar | Gizlilik Sözleşmesi |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.