
| Fiyat | : | 2.841,00 EUR + KDV |
| İndirimli Fiyat (%20) | : | 2.272,80 EUR + KDV Kazancınız 568,20 EUR |
| KDV Dahil | : | 140.240,85 TL |
| Net Kapasite | 57 lt |
| Sıcaklık | 4 C |
| Ölçüler (mm) | 1500*345*280 |
| Elektrik Bağlantısı | 1/220-240 V/50 Hz |
| Elektrik Tüketimi | 0,15 kW |
| Soğutucu | R134A |
| Ağırlık | 36 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | HNC150BE |
| Marka | HOSHIZAKI |
| Stok Durumu | Tükendi |
| Garanti (Yıl) | 1 |
| FAYDALI LİNKLER | KURUMSAL | DESTEK | BİZE ULAŞIN |
| Gastronomi Dergisi | Hakkımızda | Sıkça Sorulan Sorular | İletişim |
| Hi-Tech | Neden Chefsepeti ? | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Referanslarımız |
| Hostechbytusid | Kampanyalar | Gizlilik Sözleşmesi |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.