
| Fiyat | : | 2.950,00 EUR + KDV |
| İndirimli Fiyat (%22,5) | : | 2.286,00 EUR + KDV Kazancınız 664,00 EUR |
| KDV Dahil | : | 141.055,34 TL |
| Ölçüler (mm) | 220*385*575 |
| Elektrik Bağlantısı | 450 W 50/60 Hz |
| Ağırlık | 13 kg |
| Üretim kapasitesi | 3.5 g/s |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | KRYO 65 OD |
| Marka | RANCILIO |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 1 |
| FAYDALI LİNKLER | KURUMSAL | DESTEK | BİZE ULAŞIN |
| Gastronomi Dergisi | Hakkımızda | Sıkça Sorulan Sorular | İletişim |
| Hi-Tech | Neden Chefsepeti ? | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Referanslarımız |
| Hostechbytusid | Kampanyalar | Gizlilik Sözleşmesi |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.