Chefsepeti - Profesyonel Otel l Mutfak l Bar l Pizza Ekipmanları

Chefsepeti Endüstriyel Mutfak Ekipmanları,Restoran Malzemeleri,Bar Malzemeleri Online Satış

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

   
   Chefsepeti olarak Endüstriyel Mutfak Ekipmanları konusundaki tecrübelerimizi internet ortamında kullanıcılarımız ile paylaşan ve online satış hizmeti sunan bir firmayız.Geniş ürün yelpazemiz ve uygun fiyat avantajlarımızla kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunmaya ve müşterilerimize zaman kazandırıp hızlı ve güvenli alışveriş hizmeti sağlamaktayız.Öncelikli hedefimiz güvenilir ve hızlı ticaret olmakla birlikte yayınladığımız tanıtım yazı ve videoları ile müşterilerimizi ürünler hakkında bilgilendirip doğru ürünlere yönlendirmek her zaman önceliğimiz olmuştur.Yıllardır e-ticaret alanında vermiş olduğumuz hizmetleri sürekli geliştirme yolunda çalışmalar yapmaktayız.

     
     Chefsepeti müşteri portföyümüzde Oteller, Restoranlar, Cafeler, Kamu Daireleri, Catering firmaları, Ajanslar gibi pek çok kurumsal işletme bulunmaktadır.Ayrıca perakende ürün siparişi vermek isteyen yüzlerce küçük işletmenin siparişlerini de aynı titizlikle hazırlamaktayız.Online satış firmalara ve satınalma yöneticelerine büyük ölçüde zaman kazandırmakla birlikte ürünleri rahat inceleme ve fiyat araştırmasını daha kolay yapmasını sağlamaktadır. Gerek sitemizde gerekse sosyal medya hesaplarımızda ürünlerimiz ile ilgili yazılar ve görseller paylaşmaktayız.


     Chefsepeti ürün yelpazesini her geçen gün genişletmekte ve yeni firmalarla temas kurmaktadır. Özellikle ülkemizde zor bulunan yada imalatı yapılamayan ürünleri tedarik ve üretim çalışmaları yaparak müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.Örneğin bar malzemeleri konusunda pek çok imalat ve ihtalatımız bulunmaktadır. Ayrıca açık büfe ekipmanları ve restoran ekipmanları konusunda da pek çok yeni ürüne imza atmaktayız.

     Chefsepeti ayrıca müşterilerine ödeme yöntemleri konusunda da kolaylıklar sağlamaktadır.Sitemizde eft-havele,kredi kartı taksit imkanın yanı sıra müşterilerimizin ödemelerini kapıda kargo personeline nakit yada kredi kartı ile yapmasını sağlayan kapıda ödeme seçeneğimizde bulanmaktadır.Sitemizden almış olduğunuz ürünler kapınıza geldiğinde ürünleri kontrol edip daha sonra ödeme yapabilirsiniz.Genellikle ilk siparişlerde yaşanan güven sıkıntısını bu şekilde kolayca çözebiliyor,müşterilerimizle tanışıp uzun soluklu ticaretler yapabiliyoruz.

     Chefsepeti müşterilerini doğru ürüne yönlendirmeye, en uygun fiyatı sunmaya,en hızlı şekilde siparişleri ulaştırmaya ve müşterilerinin memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmaya çalışan bir firmadır.
Müşterilerimizle her zaman pozitif iletişim kurmaya çalışan,olumsuzluklara takılmamayı prensip haline getirmiş dinamik,çalışkan, dürüst,genç bir kadroyuz.

     Vizyonumuz
Uluslararası platformlarda kendisini kanıtlamış,pek çok ülkeye hizmet verebilen,yenilikçi ve yeniliklere öncülük edebilen,yurt içinde ve yurt dışında müşterilerinin tüm beklentilerini karşılayabilen ve onlara maksimum fayda sağlayabilen global bir şirket haline gelmek.
   
     Misyonumuz

Endüstriyel Mutfak alanında müşterilerine en iyi fiyat,en fazla çeşit ve en hızlı sevkiyat anlayışını benimseyip,müşterilerimize güven ortamında hizmet sunmak.

      Sizlerle tanışabilmek ve hizmet verebilmek için sabırsızlanıyoruz.Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize kolaylıkla ulaşabilir yada yeni mağazamızda bizi ziyaret edebilirsiniz.

Chefsepeti - Serdar Hakan NARMAN

Fatura Adresi : Gürsel Mah. Şevket Paşa Cad. No : 20 / 8 KAĞITHANE / İSTANBUL
Vergi Dairesi : Şişli
Vergi Numarası : 25265059228

Mağaza / Depo Adresi : Küçük Piyale Mh. Bayram Yeri Sk. No : 6  KASIMPAŞA / BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel :
  
+90 (212) 210 02 12
Email :  info@chefsepeti.com
FAYDALI LİNKLER KURUMSAL DESTEK BİZE ULAŞIN
Gastronomi Dergisi Hakkımızda Sıkça Sorulan Sorular İletişim
Hi-Tech Neden Chefsepeti ? Mesafeli Satış Sözleşmesi Referanslarımız
Hostechbytusid Kampanyalar Gizlilik Sözleşmesi

     
Açık Büfe Ekipmanları, Bar Malzemeleri, Endüstriyel Mutfak, Kahve Ekipmanları, Bonna Porselen, Pizza Ekipmanları, Bar Blender, Profesyonel Kahve Makinası
                                       

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.