
| Fiyat | : | 5.437,00 EUR + KDV |
| İndirimli Fiyat (%20) | : | 4.349,60 EUR + KDV Kazancınız 1.087,40 EUR |
| KDV Dahil | : | 268.387,72 TL |
| Üretim kapasitesi | 333 KG |
| Boyutlar | 560*695*950 mm |
| Elektrik Bağlantısı | 1/220-240 V/50 Hz |
| Elektrik Tüketimi | 1,4 kW |
| Soğutucu | R404A |
| Ağırlık | 75 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | KM-650 MAH-E |
| Marka | HOSHIZAKI |
| Stok Durumu | Tükendi |
| Garanti (Yıl) | 1 |
| FAYDALI LİNKLER | KURUMSAL | DESTEK | BİZE ULAŞIN |
| Gastronomi Dergisi | Hakkımızda | Sıkça Sorulan Sorular | İletişim |
| Hi-Tech | Neden Chefsepeti ? | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Referanslarımız |
| Hostechbytusid | Kampanyalar | Gizlilik Sözleşmesi |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.