
| Fiyat | : | 4.569,00 EUR + KDV |
| İndirimli Fiyat (%20) | : | 3.655,20 EUR + KDV Kazancınız 913,80 EUR |
| KDV Dahil | : | 225.540,46 TL |
| Kapasitesi (kg /24 saat) | 95 kg |
| Saklama Haznesi Kapasitesi | 50 kg |
| Ölçüler (mm) (Hava Soğutmalı) | 704*506*1200 |
| Elektrik Bağlantısı | 1/22-24 V / 6Hz |
| Elektrik Tüketimi | 0,61 kW |
| Soğutucu | R134A |
| Ağırlık | 80 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | IM-100 LE |
| Marka | HOSHIZAKI |
| Stok Durumu | Tükendi |
| Garanti (Yıl) | 1 |
| FAYDALI LİNKLER | KURUMSAL | DESTEK | BİZE ULAŞIN |
| Gastronomi Dergisi | Hakkımızda | Sıkça Sorulan Sorular | İletişim |
| Hi-Tech | Neden Chefsepeti ? | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Referanslarımız |
| Hostechbytusid | Kampanyalar | Gizlilik Sözleşmesi |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.