
| Fiyat | : | 2.427,00 EUR + KDV |
| İndirimli Fiyat (%20) | : | 1.941,60 EUR + KDV Kazancınız 485,40 EUR |
| KDV Dahil | : | 119.804,49 TL |
| Üretim Kapasitesi (kg /24 saat) | 44 |
| Saklama Haznesi Kapasitesi | 15 kg |
| Ölçüler (mm) (Hava Soğutmalı) | 633*506*690 |
| Elektrik Bağlantısı | 1/220-240 V/50 Hz |
| Elektrik Tüketimi | 0.30 kW |
| Soğutucu | R134A |
| Ağırlık | 54 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | IM-45 CLE |
| Marka | HOSHIZAKI |
| Stok Durumu | Tükendi |
| Garanti (Yıl) | 1 |
| FAYDALI LİNKLER | KURUMSAL | DESTEK | BİZE ULAŞIN |
| Gastronomi Dergisi | Hakkımızda | Sıkça Sorulan Sorular | İletişim |
| Hi-Tech | Neden Chefsepeti ? | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Referanslarımız |
| Hostechbytusid | Kampanyalar | Gizlilik Sözleşmesi |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.