
| Fiyat | : | 1.639,00 EUR + KDV |
| İndirimli Fiyat (%20) | : | 1.311,20 EUR + KDV Kazancınız 327,80 EUR |
| KDV Dahil | : | 80.906,28 TL |
| Üretim Kapasitesi (kg /24 saat) | 22 kg |
| Saklama Haznesi Kapasitesi | 11,5 kg |
| Ölçüler (mm) (Hava Soğutmalı) | 398*495*695 |
| Elektrik Bağlantısı | 1/220-240 V/50 Hz |
| Elektrik Tüketimi | 0.22 kW |
| Soğutucu | R134A |
| Ağırlık | 35 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | IM-21 CLE |
| Marka | HOSHIZAKI |
| Stok Durumu | Tükendi |
| Garanti (Yıl) | 1 |
| FAYDALI LİNKLER | KURUMSAL | DESTEK | BİZE ULAŞIN |
| Gastronomi Dergisi | Hakkımızda | Sıkça Sorulan Sorular | İletişim |
| Hi-Tech | Neden Chefsepeti ? | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Referanslarımız |
| Hostechbytusid | Kampanyalar | Gizlilik Sözleşmesi |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.